Protective Industrial Products Dynamic™ Extra-Large Nylon Bag, Class 1 (FANP13X9)
SKU: SGB378
Mfr. P/N: FANP13X9
Your Price
The products needs 10 amount for minimum order to ship.
information-circle
Availability: check-circle In Stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability
master card visa american express apple pay google pay paypal
Details
More Info
Reviews
Returns
Details
Dynamic™ Extra-Large Nylon Bag
  • Bag with zipper closure, handle and inside pocket
  • Strong and rugged
  • Lightweight & flexible
More Info
Manufacturer Part Number FANP13X9
Brands PROTECTIVE INDUSTRIAL PRODUCTS
Select Case Size Each
Dimensions 13" x 9" x 3"
Medical Device Class Class I
Reviews
Returns
Standard return rules.
Get 5% Off