Protective Industrial Products Très grand sac de nylon Dynamic(MC), Classe 1 (FANP13X9)
SKU: SGB378
Mfr. P/N: FANP13X9
Your Price
The products needs 10 amount for minimum order to ship.
information-circle
Disponibilité: check-circle En stock
This product ships within 1 - 2 Business Days
Check Warehouse Availability
master card visa american express apple pay google pay paypal
Details
More Info
Avis
Retours
Details
Très grand sac de nylon Dynamic(MC)
  • Sac avec fermeture éclair, poignée et poches intérieures
  • Solide et résistant
  • Léger et flexible
More Info
Manufacturer Part Number FANP13X9
Brands PROTECTIVE INDUSTRIAL PRODUCTS
Select Case Size Chacun
Dimensions 13" x 9" x 3"
Classe du dispositif médical Classe 1
Avis
Retours
Standard return rules.
Get 5% Off