SKU: RFS2163/101-QGMFT48NG
Mfr. P/N: 2163/101-QGMFT48NG
Your Price
Disponibilité: x-circle En rupture de stock
Prévenez-moi quand le produit est en stock
master card visa american express apple pay google pay paypal
Details
More Info
Avis
Retours
Details
Vue d’ensemble
  • Dimensions: 48" W x 8-1/2" H x 33" D
  • Fuel: Natural gas
  • 100,000 BTU
  • Modular
  • Smooth griddle, 5/8" thick mild steel plate
  • Manual control
  • (5) independent cooking zones
  • Back & side splash guards
  • Grease trough
  • Stainless steel front & sides
  • NSF, CSA Star, CSA Flame
Image of 36" version. Actual product 48" W and has (5) knobs.
More Info
Brands Quest
Product Line Food Services
Select Case Size Chacun
Manufacturer Part Number 2163/101-QGMFT48NG
Industrie Food Services
Avis
Retours
Similar Products
Get 5% Off