SKU: RFS2163/104-QSBSA36NG
Mfr. P/N: 2163/104-QSBSA36NG
Your Price
Availability: x-circle Out of Stock
Notify me when this product is in stock
master card visa american express apple pay google pay paypal
Details
More Info
Reviews
Returns
Details
Dimensions: 14.75" H x 36" W x 15" D Fuel: gas Capacity: 49,000 BTU Single roll out rack (2)infrared burners Stainless steel front top & ends NSF, CSA Star, CSA Flame
More Info
Brands Quest
Product Line Food Services
Select Case Size Each
Manufacturer Part Number 2163/104-QSBSA36NG
Industry / Services Food Services
Reviews
Returns
Similar Products
Get 5% Off