SKU: RFS2163/104-QSBSA36NG
Mfr. P/N: 2163/104-QSBSA36NG
Your Price
Disponibilité: x-circle En rupture de stock
Prévenez-moi quand le produit est en stock
master card visa american express apple pay google pay paypal
Details
More Info
Avis
Retours
Details
Dimensions: 14.75" H x 36" W x 15" D Fuel: gas Capacity: 49,000 BTU Single roll out rack (2)infrared burners Stainless steel front top & ends NSF, CSA Star, CSA Flame
More Info
Brands Quest
Product Line Food Services
Select Case Size Chacun
Manufacturer Part Number 2163/104-QSBSA36NG
Industrie Food Services
Avis
Retours
Similar Products
Get 5% Off